O NÁS

Vášeň a obdiv pre historickú architektúru sa v nás prebudili naplno. Zdobené fasády, aké sa dnes už nerobia, točité schodiská, rozľahlé miestnosti a vysoké stropy. Nie je škoda o tú atmosféru prísť kvôli nekvalitnej a nepremyslenej práci? Pritom status pamiatkovo chránenej budovy nemusí byť pri oprave vôbec na obtiaž.

V OZ Amres je pre nás dôležité prinavrátiť zašlú slávu historickým objektom.

Chceme, aby ich kúzlo nezaniklo z dôvodu necitlivých zásahov. Vieme, že vyznať sa vo všetkých tých možnostiach a povinnostiach je pre majiteľov takýchto domov náročné. Sme tu, aby sme ich previedli rekonštrukciou až na jej koniec. Tam, kde sú spokojní obyvatelia aj pamiatkový úrad.

Špecializujeme sa na architektúru do polovice 20. storočia. Spolupracujeme s profesionálmi, ktorí s nami zdieľajú naše hodnoty a majú skúsenosti so špecifikami starých domov. V OZ spájame skúsenosti z rekonštrukcie budov so spoločenskou zodpovednosťou za kultúrne dedičstvo.

To všetko má pre nás takú hodnotu, že naše skúsenosti zúročíme vo vašich projektoch ako dobrovoľníci.

Podporte dobrú vec

Ak sa vám pozdáva náš koncept, ozvite sa nám. Vážime si každý príspevok, podporu či dobrú radu. V OZ Amres sme otvorení každej forme pomoci.

Napíšte nám na info@amres.sk alebo zavolajte priamo na 0917 108 108 (predseda OZ)

Máte záujem?

Dohodnite si nezáväzné stretnutie.

Close Menu